خرید روغن آرگان عمده | گرین وار
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

راهنمای خرید سرم مویی برای موهای خشک و آسیب دیده

راهنمای استفاده از سرم مو برای موهای خشک و آسیب دیده

از مهم ترین عوامل در زیبایی و ظاهری جذاب، داشتن موهای سالم و پر پشت و براق است. با نگهداری  و مراقبت از موهای خود می توان مو را در برابر آسیب ها و مشکلات احتمالی حفظ کرد. خرید سرم مو باعث محافظت مو در برابر این آسیب ها و درخشندگی و براقی مو می شود. با یک برنامه مراقبتی و استفاده از سرم می توان موها را از موخره و آسیب رنگ و دکلره و ریزش مو محافظت کرد.

 

موهای خشک و عوامل ایجاد آسیب را بشناسید

در کف سر، غده ای به نام سبوم وجود دارد که باعث تولید چربی در کف سر می شود زیرا مو و کف سر به مقداری چربی نیازمند است و این چربی باعث درخشان شدن و نرم شدن موها می شود. یکی از علت هایی که موی سر خشک و در نهایت آسیب می بیند، استفاده از شوینده های نامناسب و شستشوی سر به صورت روزانه است.

کلر استخر: کلری که برای ضد عفونی کردن آب استخر به کار می رود،  باعث خشک شدن مو می شود حتما  هنگام شنا کردن از کلاه شنا استفاده کنید و بعد از خارج شدن از استخر، موها را با شامپو مناسب بشویید تا به موها آسیب نرسد.

دکلره کردن مو: هنگام دکلره کردن، رنگ موها به سفیدی می رسد و بعد از دکلره شدن، موها خیلی نازک و باعث سوختن مو می گردد و به راحتی ریزش پیدا می کند و می شکند. حتما قبل از دکلره کردن، موها را آبرسانی و تقویت کنید تا برای دکلره شدن قوی باشد و نسوزد.

کراتینه کردن:رنگ مو و حالت دادن به مو، هر کدام به مو آسیب می رساند و پس از مدتی موها نازک و دچار ریزش می شود. اگر هنگام کراتینه کردن، موهای خود را رنگ می کنید، در این صورت آسیب خیلی زیادی به موها وارد می شود. بنابراین بین این کارها، حداقل دو هفته فاصله بگذارید تا موها بازسازی شوند و آسیبی نرسد.

 

عوامل مختلف آسیب دیدن موها

موها در اثر عواملی مانند آب و هوا، آلودگی،  استفاده از شامپوهای نامناسب، رنگ مو، مشکلات داخلی بدن دچار آسیب می شود و این آسیب، ظاهر مو را تغییر داده و موها را تبدیل به موهای وز و گره خورده می کند. خرید سرم مو این مشکل را حل می کند.

 

تفاوت موی خشک و آسیب دیده

موهای خشک، از ریشه تا ساقه خشک است ولی در موی آسیب دیده فقط قسمتی از مو خشک است.

موهایی که خشک هستن رنگ طاهری کدری دارد و همراه با الکتریسیته است ولی موی آسیب دیده شاخ شاخی هستند.

موهای آسیب دیده وقتی شسته می شوند به راحتی کش می آید ولی موهای خشک چنین حالتی ندارند.

 

عوامل ایجاد موی خشک و آسیب دیده

 1. استفاده از سشوار، باعث آسیب به مو می شود و رطوبت مو را از بین می برد.
 2. استرس و اضطراب، به مو ها آسیب می رساند.
 3. شستشوی نامناسب مو ( هنگام شستن مو از آب ولرم استفاده کنید و هنگام شامپو زدن از آب سرد استفاده کنید)
 4. شانه نکردن موها باعث آسیب رساندن به موها می شود.

 

موهای خشک و آسیب دیده

سرم مو برای موهای آسیب دیده و خشک

سیلیکون موجود در سرم مو، باعث درخشندگی و درمان موهای آسیب دیده و خشک می شود. با ایجاد یک لایه محافظتی موجب حفظ رطوبت می گردد. سرم مو برای هر سن و جنسی مناسب است. این محصول قیمت مناسبی دارد و  برای خرید سرم مویی می توان آن را از داروخانه ها و مغازه های آرایشی و بهداشتی تهیه کرد.

پیشنهاد ویژه برای افرادی که میخواهند در هزینه های خود صرفه جویی نمایند. شما می توانید سرم مو را از فروشگاه اینترنتی گرین وار با قیمت مناسبی نسبت به داروخانه ها تهیه نمایید و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید.

هنگامی که موها خیس است باید روی موها بزنیم زیرا تاثیر بیشتری دارد.  برای موهای خشک، هفته ای سه بار بعد از حمام استفاده کنید تا موها شفاف و سالم شود.

 

مزایای خرید سرم مو و تاثیرات مثبت استفاده از آن

 • باعث شانه زدن آسان موهای بلند می شود.
 • زیبا و براق شدن مو ها
 • از الکتریسیته شدن مو.ها جلوگیری می کند.
 • نرمی و لطافت موها
 • جلوگیری از خشکی و وزی مو
 • رشد و تقویت مو
 • بازسازی موهای دکلره و سوخته می شود.
 • مو را در برابر آلودگی، اشعه های آفتاب و گرد و خاک محافظت می کند.
 • آبرسانی به مو
 • قبل از سشوار کشیدن از سرم استفاده کنید تا از گرم شدن مو هنگام سشوار کشیدن جلوگیری کند.

نحوه استفاده از سرم مو

به هیچ عنوان نباید بر پوست سر ماساژ دهید، سرم مو را باید در طول موها استفاده کنید و از وسط موها به سمت پایین موهایتان بزنید. هر بار که موهای خود را می شویید، از سرم مو استفاده کنید تا موهای شما را در برابر آسیب محیطی محافظت کند و باعث رطوبت رسانی  به موها شود.

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*