خرید روغن آرگان عمده | گرین وار
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

مزایای استفاده از شامپو ضد ریزش بدون سولفات

مزایای استفاده از شامپو بدون سولفات

سولفات موجود در شامپو، باعث آسیب رساندن به ساقه مو و در نتیجه ریزش مو می شود. شامپوهای دارای سولفات موجب از بین رفتن چربی کف سر و به مرور زمان رنگ مو و کراتینه بودن را  از بین می برد.

یکی از عواملی که رنگ موهای شما در صورت شستشو، کم رنگ می شود و دوباره به رنگ کردن مو رو می آورید، استفاده از شامپوهای حای سولفات است. بنابراین اگر موهای خود را شستشو می دهید، از رنگ مو و دکلره استفاده می کنید و پوست سر شما دچار خشکی و پوسته پوسته شدن و موخوره است از شامپو بدون سولفات استفاده نمایید.

استفاده از شامپو بدون سولفات برای تثبیت رنگ مو مناسب است و باعث نرمی، لطافت و حفظ ساقه مو می شود. این شامپو کف زیادی نمی کند ولی کیفیت بالایی دارد و علت آن حذف سدیم از ترکیبات آن است.

شامپوهای بدون سولفات حتی برای کودکان هم مناسب است زیرا پوست سر کودکان  هم حساس بوده و نسبت به سولفات بسیار تحریک پذیرتر می باشد و این شامپو مو را در برابر آسیب محافظت می کند.

بهترین شامپو بدون سولفات کشورمان، محصول ایرانی است زیرا که متناسب با آب و هوا و شرایط زیست محیطی کشور تولید شده است.

 

شامپوهای بدون سولفات برای چه کسانی مناسب است؟

 1. افرادی که بیماری پوستی و دارای پوست حساس هستند. در این افراد، شامپو دارای سولفات باعث خارش و قرمزی پوست سر می شود. بنابراین شامپوهای فاقد سولفات مناسب بهترین انتخاب برای این افراد می باشد.
 2. افرادی که دارای موی وز و خشک هستند. اگر این افراد از شامپوهای دارای سولفات استفاده نمایند، ترکیب سولفات موجود در شامپو باعث از بین رفتن چربی و رطوبت سر می شود و خشکی و وز مو را زیاد می کند.
 3. افرادی که موهای رنگ شده و دکلره دارند. اگر موهایتان را رنگ یا دکلره کرده اید و یا مرتب می شویید و شانه می زنید، از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید زیرا باعث تثبیت رنگ مو در موهای رنگ شده و جلوگیری از خشکی و وزی مو می شود.
 4. کسانی که دارای بیماری خود ایمنی هستند.
 5. خانم هایی که به دوران یائسگی رسیده اند.
 6. کسانی که دچار ریزش مو هستند و موهای کم پشت دارند. اگر موهای کم پشت و ریزش موی فراوان دارید حتما از شامپوی ضد ریزش بدون سولفات استفاده کنید.

شامپو بدون سولفات

مزایای استفاده از شامپو بدون سولفات

 • حفظ چربی پوست سر: این نوع شامپو، مو را بدون از بین بردن چربی های آن تمیز می کند و باعث درخشندگی و لطافت و نرمی پوست سر می شود.
 • حفظ رطوبت مو: اگر مو رطوبت خود را از دست بدهد باعث شکنندگی و موخوره و وز شدن مو می شود. شامپوهای بدون سولفات، رطوبت مو را حفظ می کند.
 • کاهش تحریک و التهابات پوست سر: سولفات ماده ای است که باعث التهاب و خشکی پوست سر می شود. این شامپو بدون هیچ گونه مشکلی، پوست و موی سر را تمیز می کند.
 • حفظ رنگ مو: رنگ کردن مو یکی از کارهای روتین در برنامه خانم ها است. استفاده از این شامپو، ماندگاری و دوام رنگ مو را افزایش می دهد.
 • مناسب برای انواع مو: برای هر نوع مو، صاف، فر، رنگ شده مناسب است.
 • رفع شوره سر: شامپو بدون سولفات از خشک شدن پوست سر و ایجاد شوره جلوگیری می کند و باعث درمان آن می شود.
 • از سوزش چشم جلوگیری می کند: در صورت تماس با چشم، ایجاد سوزش نمی کند.
 • ضد ریزش مو و تقویت کننده ریشه و ساقه مو است.
 • درخشندگی مو: شامپوهای بدون سولفات علاوه بر تثبیت رنگ مو، باعث درخشندگی و لطافت مو می شود.

 

چه کسانی نباید از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنند؟

شامپوهای بدون سولفات برای کسانی که موی چرب دارند مناسب نیست زیرا این شامپو باعث حفظ چربی پوست سر و رطوبت ساقه مو می شود. بنابراین کسانی که موی چرب دارند از این شامپو استفاده نکنند.

 

هنگام خرید شامپو بدون سولفات به نکات زیر توجه کنید:

 • حتما هنگام خرید شامپو بدون سولفات به برچسب های روی آن توجه کنید و به دنبال برچسب sls free یا ALs free (عدم وجود سولفات) دقت نمایید.
 • وجود ویتامین هایی نظیر A,E,B,D که باعث سلامت مو و بالا بودن کیفیت محصول می شود.

 

قیمت خرید  شامپو بدون سولفات:

شامپو بدون سولفات نسبت به کیفیت عالی آن قیمت زیادی ندارد البته برخی برندهای گران قیمت هم هستند که چون مو را در برابر آسیب دیدن محافظت می کند ارزش خریدن دارد.

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*