خرید روغن آرگان عمده | گرین وار
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

مزایا و معایب رول ضد تعریق

مزایا و معایب رول ضد تعریق

مزایا و معایب رول ضد تعریق

با آگاهی از مزایا و معایب رول ضد تعریق و نحوه ی استفاده از آن شما می توانید به راحتی علاوه بر خلاص شدن از تعرق بالا و بوی نامطبوع حس تازه ای را به خودتان هدیه دهید.

بر خلاف عقیده بسیاری از گذشتگان مان که فرایند عرق کردن و دفع مایع نمکی ناشی از آن را به عنوان یک مکانیزم دفاعی مهم در برابر دفع سموم بدن همچون کلسترول و قند می دانستند.

امروزه با پژوهش ها و تحقیقات تخصصی که بر روی این فرایند طبیعی بدن انجام شده است. اغلب متخصصین پوست بر این باورند که مهم ترین قسمت ها برای سم زدایی بدن کلیه ها و کبد در انسان می باشد.

فرایند تعریق در بدن تنها به دفع آب اضافی بدن و مقداری پتاسیم و سدیم و کاهش حرارت بدن ناشی از فعالیت زیاد و یا تب کمک می کند. در نتیجه، این فرایند نمی تواند ملکول های چربی را به عنوان  کاهش دهنده ویژه کلسترول و چربی در خود حل کند.

 

انواع محصولات بهداشتی آرایشی ضد تعریق

امروزه با وارد شدن انواع محصولات بهداشتی آرایشی در این زمینه همچون انواع رول ضد تعریق با رایحه های مناسب برای آقایان و خانم ها، استیک ضد تعریق و انواع مختلفی از بادی اسپلش ها و اسپری های متنوع و دئودرانت ها نه تنها شاهد تعادل در میزان تعریق بدن هستیم بلکه می توانیم از برنامه مراقبتی که در خود احساس می کنیم نیز نهایت لذت را ببریم.

 

 مزایا و معایب رول ضد تعریق را بیشتر بشناسیم!

زمانی ما می توانیم با خیال راحت و در آرامش کامل از خرید یک محصول لذت ببریم که مزایا و فواید استفاده از آن نسبت به معایب آن محصول چند برابر بیشتر باشد.

خوشبختانه رول ضد تعریق یا همان مامی که ما سالیان سال است آن را می شناسیم بارها رضایت تمام مشتریان خاص خود را در میزان بهره وری و نحوه استفاده راحت از آن به دست آورده است.

همه ما رول ضد تعریق را به عنوان مام که نام اولین برند رول ضد تعریق است در ذهن هایمان حک کرده ایم.

رول ضد تعریق به علت داشتن سر گرد و نوع مالشی که دارد بر روی پوست به خصوص  ناحیه ی زیر بغل که بیشتر مستعد تعرق بالا است اثر گذاشته و با تاثیر بر سلول های پوستی برای مدتی منافذ پوستی را کاملا می بندد.

در نتیجه از تعریق بیش از اندازه در سلول ها و از دست دادن آب اضافی جلوگیری می کند.

رول های ضد تعریق نسب به انواع اسپری های مشابه شان به خاطر نوع استعمال مالشی از پوشش پوستی بیشتری برخوردار بوده است که این ویژگی منحصر به فرد استقبال افراد زیادی را به خود اختصاص داده است.

 

با رول های ضد تعریق روز خودتان را معطر کنید

ناحیه ی زیر بغل با توجه به تمام مشکلاتی که به علت تعرق بالا به وجود می آورد.

دارای یک ویژگی منحصر به فردی می باشد که در مورد استفاده از رول های ضد تعریق تبدیل به یک حسن شده است.

دمای بالای زیر بغل نسبت به سایر قسمت های بدن باعث انتشار بهتر هر عطر و رایحه ای از ان ناحیه به کل محیط اطراف می باشد.

شما با استفاده از رول های ضد تعریق با رایحه های مطبوع و مناسب سلیقه هر فرد، می توانید روزتان را معطر کنید.

 

با خیس شدن لباس هایتان خداحافظی کنید

از مهم ترین دلایلی که افراد از عرق کردن بیش از اندازه خود شکایت می کنند، خیس شدن لباس ها و شکل و شمایل نامناسبی است که در ظاهر افراد ایجاد می کند.

افرادی که زیاد عرق می کنند ملزم به تعویض لباس در هر موقعیتی می شوند.

شما با استفاده از  رول ضد تعریق و توقف تبخیر آب در سلول های پوستی می توانید بدون داشتن هیچ گونه استرس و فشاری در هر مکانی حضور پیدا کرده و دیگر نگران خیس شدن لباسهای تان در ناحیه زیر بغل  و ظاهر بد ناشی از آن نباشید.

عرق کردن بدن و خیس شدن لباس

رول ضد تعریق و تقویت اعتماد به نفس

داشتن یک ارتباط موثر در افراد به عنوان مهم ترین دلیل برای بالا بودن اعتماد به نفس افراد معرفی می شود.

تعریق بالا و بوی بد ناشی از آن حتی می تواند مرز یک ارتباط را به اندازه تار مویی باریک کند و در نهایت منجر به از بین رفتن یک رابطه شود.

استفاده از رول های ضد تعریق با رایحه های متنوع می تواند به تقویت اعتماد به نفس و ارتباط موثر بین افراد کمک کرده و استرس و اضطراب های ناشی از بوی بد و ظاهر نامناسب را کاهش دهد.

 

خرید رول ضد تعریق

خرید رول ضد تعریق

  قابلیت استفاده و  جابه جایی فوق العاده در همه جا

یکی از مهم ترین دلایل استقبال از این محصول نسبت به سایر اسپری ها و استیک های ضد تعریق اندازه و حجم کوچک آن و همچنین سبکی و راحتی استفاده از آن می باشد.

شما می توانید در هر شرایط مکانی و زمانی در ساده ترین حالت از مزایای بی نظیر همچون عطر و رایحه فوق العاده این رول های ضد تعریق استفاده استفاده کنید.

 

معایب استفاده از رول ضد تعریق

  1. در برخی افراد حساسیت پوستی ایجاد می شود.
  2. امکان حساسیت به رایحه و عطر و ایجاد تنگی نفس
  3. استفاده بیش از حد از آن باعث جلوگیری از تعرق سالم می شود.
  4. به کار بردن مواد شیمیایی مانند فتالات در رول ضد تعریق

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*